Zamek Książ Zamek Książ
Zamek Książ Zamek Książ
 

Hotel w Zamku Książ - Wałbrzych

Sprawdź nasze procedury w kwestii ochrony przez COVID-19 - kliknij tutaj.

Nazwa hotelu i restauracji nawiązuje do historii związanej z tzw. „Oślą Bramą” znajdującą się przy budynku , w którym mieści się dziś część pokoi hotelowych . „Ośla Brama” inaczej brama gospodarcza zamykała dostęp do zamku dolnego z tzw. ”Oślej Drogi”. Nazwa drogi pochodzi z czasów gdy na osłach i mułach dostarczano żywność i zaopatrzenie z pańskich wsi. Przy Oślej Drodze wiodącej przez bramę gospodarczą zachowały się stare baszty więzienne, wartownia i budynki gospodarcze adoptowane na przełomie XIX/XX wieku na urząd pocztowy, posterunek z aresztem oraz pralnię

W roku 2003 część z tych zabudowań gospodarczych poddana została pod nadzorem Konserwatora Zabytków gruntownym pracom budowlano-remontowym mającym na celu modernizację pomieszczeń i ich adaptację na potrzeby obiektu hotelowego. W roku 2004 nastąpiło otwarcie Hotelu przy Oślej Bramie- Zamek Książ, gdzie powstała do Państwa dyspozycji baza noclegowa o niepowtarzalnym klimacie i komfortowych warunkach wypoczynku i relaksu.

Hotel biznesowy - Wałbrzych, Jawor, Kompleks Riese

Pobyt integracyjny w Zamku Książ jest doskonałym sposobem dla firm i instytucji na poprawienie relacji między pracownikami. Nasz hotel w odsłonie biznesowej pomaga w organizacji wszelkiego rodzaju rozrywek integracyjnych typu : nocne zwiedzanie zamku, przejażdżka wozami biesiadnymi po Książańskim Parku Krajobrazowym, pokazy walk rycerskich, etc. Jeśli więc chcą Państwo zgrać swój zespół pracowniczy i przygotować im niezapomniane wrażenia, to pobyt integracyjny w Zamku Książ będzie idealnym rozwiązaniem!

Hotel biznesowy w Zamku Książ oferuje noclegi w pokojach standardowych lub apartamentach. Recepcja hotelowa czynna jest przez całą dobę i oferuje szeroki wachlarz usług bezpłatnych:

  • Budzenie o oznaczonej godzinie
  • Przechowywanie bagażu
  • Rezerwacja taksówek
  • Wynajem aut

 

Dodatkowo proponujemy usługi:

  • Pranie
  • Prasowanie
  • Service room 20 zł
  • Możliwość dostarczenia kwiatów od 70 zł

 KONTAKT

Manager  

mobile: 660799500
e-mail: manager@mirjan.pl

Telefon - Zamek Książ +48 74 664 92 70


Tworzenie i projektowanie responsywnych stron internetowych - SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych