Zamek Książ Zamek Książ
Zamek Książ Zamek Książ
 

Restauracja w Zamku Książ - Wałbrzych

Restauracja Brama w Hotelu przy Oślej Bramie- Zamek Książ w Wałbrzychu to kulinarna odsłona najlepszego hotelu w kompleksie Zamek Książ w Wałbrzychu.
Proponujemy menu oparte na regionalnych recepturach oraz sezonowości. Zawsze pysznie, świeżo i obficie - warto odwiedzić naszą restaurację. Lokal podzielony jest na trzy sale restauracyjne oraz ogród letnio - zimowy. 
Zapewniamy swoim Gościom dyskretną atmosferę, a dzięki profesjonalnej obsłudze spotkania biznesowe, czy prywatne będą przebiegać w pełnym komforcie.

Restauracja "Brama" w Hotelu przy Oslej Bramie- Zamek Książ w Wałbrzychu oferuje również miejscowe trunki takie jak Muflonówka, Sztygarówka oraz Likier Daisy. Możliwość degustacji na miejscu oraz zakupienia na wynos. Ponadto posiadamy bogatą ofertę win regionalnych z Winnicy Świdnickiej oraz z winnicy Wzgórz Trzebnickich  . Niepodważalnym Best-Sellerem w tym obszarze jest polskie wino białe Sey z Winnicy Świdnickiej.

Dla zwiedzających Restauracja Brama w Hotelu przy Oślej Bramie- Zamek Książ posiadamy bardzo szeroką ofertę obiadów dla grup. Takie rozwiązanie urozmaici czas spędzony w kompleksie Zamku Książ i uatrakcyjni wycieczkę. Zapraszamy do współpracy biura podróży

Restauracja Brama - kontakt tylko dla Grup: Manager 660 799 500.

 KONTAKT

Manager  

mobile: 660799500
e-mail: manager@mirjan.pl

Telefon - Zamek Książ +48 74 664 92 70


Tworzenie i projektowanie responsywnych stron internetowych - SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych